• FARKLI ÜLKELER, FARKLI PROJELER...
 • HIZLI VE GÜVENLİ YAPILAR KURUYORUZ...
 • YAŞAM ALANLARI " STEELO " İLE YÜKSELİYOR...
 • Akıllı Projeler, Akılcı Çözümler


  Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşıyor.
  Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz.
  Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

   

ZETA ÇELİK YAPI LTD ŞTİ (STEELO) temeli 2015  yılında  Ankara merkezli olarak atılmış olup, esas olarak  HAFİF ÇELİK ve AĞIR ÇELİK  sektöründe faaliyetlere başlanmıştır. Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde  ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da özellikle HAFİF ÇELİK , AĞIR ÇELİK ve ticaret alanlarında önemli yerlere ulaşmak için çaba sarfetmiştir.

ZETA ÇELİK YAPI LTD ŞTİ  (STEELO)  yeni nesil  bilgisayar destekli Roll Form  makinaları ve tasarım teknolojilerini kullanarak müşterilerine hafif çelik ve ağır çelik sistemlerde dünya standartlarında  çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkmıştır


ZETA ÇELİK YAPI (STEELO)  16 yılı aşan tecrübesiyle  Dünya'nın ve Türkiye"nin, en iyi  proje  firmalarından biri olmayı hedeflemiş ve hedeflerine varma yolunda büyük yol kat etmiştir.


İnsan hayatını esas alan ZETA ÇELİK YAPI LTD ŞTİ (STEELO) amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir.


Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.


ZETA ÇELİK YAPI LTD ŞTİ (STEELO)  Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir