• FARKLI ÜLKELER, FARKLI PROJELER...
 • HIZLI VE GÜVENLİ YAPILAR KURUYORUZ...
 • YAŞAM ALANLARI " STEELO " İLE YÜKSELİYOR...
 • Akıllı Projeler, Akılcı Çözümler


  Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşıyor.
  Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz.
  Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

   

Banyo Bölmeleri


En son teknolojiye sahip banyo bölmelerimiz yüksek kalitede, modüler yapı çözümü sunar ve yüksek standartlarda üretilir; büyük ölçekli bina projeleri için idealdir.

Bu modüler banyo üniteleri sayesinde Şantiye Binası, Özel konaklama binaları, Konut ve Otel gibi inşaat projeleri önemli ölçüde daha verimli ve karlı hale getirilebilir.


Müteahhidin ilk tercihi

Yerinde olmayan banyo bölmeleri ana yükleniciler tarafından tercih edilir; çünkü bu yerinde olmayan çözümler, bitmiş banyo alanlarının tıkanma ihtiyacını ortadan kaldırır – bir binanın sunumunda en zorlu bileşenlerden biri olarak bilinen zaman ve maliyeti düşürür. Bu komple banyo bölmelerinin hafif yapısı, üretim süresini en aza indirir ve montajı kolaylaştırır; çok yönlü verimli sonuç verir.


Ismarlama Modüler Banyo Bölmeleri

Müşterilerimize sunduğumuz özgürlük sayesinde inşaat çözümlerinde benzersiz bir şey arıyorsanız, projeye özel banyo bölmesi çözümleri sunabiliriz.

Standart zemin sisteminin yanı sıra, ince zemin ve zeminsiz banyo bölmelerini özel bir alternatif olarak üretmekteyiz.

Esnek yapı sistemlerimizle birlikte gelen en büyük avantajlardan biri, her türlü proje uygun Banyo bölmeleri sunabiliyor olmamız. Özelleştirme seçenekleri ile ürün yelpazemiz geniştir.

Var olan Projeye kolay entegrasyon sağlanır. Su ve Elektrik bağlantıları veya pis su gider hattı kolayca proje entegre edilebilir.

Modüler banyo ihtiyaçlarınız için Steelo ‘yu seçtiğinizde, gerçek anlamda profesyonel ve kişiselleştirilmiş bir hizmet garantiliyorsunuz demektir.


Sürdürülebilir özellikler

Ekibimiz Sürdürülebilir Evler Kodunu çevreleyen gereksinimleri karşılamada da deneyimlidir. Projenin mümkün olan en yüksek standartta başarıyla teslim edilmesine yardımcı olacak enerji ve su tasarruflu demirbaşlar ve bağlantı parçaları konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını da ayrıca karşılıyoruz.
Bu popüler ürün hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazırsanız, bugünün, banyo gövdeleri ve bu modüler sistemin avantajları ve ilişkili fiyatlarla ve zaman çizelgeleri hakkında samimi ve bilgili ekip üyelerimizden biriyle görüşmek için bizimle iletişime geçiniz.


Hangi Sektörler Tercih etmekte

– Savunma
– Sağlık hizmeti
– Oteller
– Okul Binaları
– Öğrenci Yurdu Konaklama
– Steelo Banyo Bölmeleri (Bathroom Pod)